picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Miał ktoś styczność z grą Hitman 2016 ?

Miał ktoś styczność z grą Hitman 2016 ?

Jest gdzieś dostępny hitman 2016 do pobrania w pełnej wersji oczywiście. Jak coś to dajcie znać, bo grałem w poprzednie wersję i wciągnęła mnie akcja, podobno ta część też jest spoko.

Nauken56

Posty: 10

 
Dzięki za podpowiedź o serwisie właśnie skorzystałem i ściągam rise of the tomb raider będę miał w ten weekend co robić, jeśli chodzi o download to poszło gładko i jestem pod wrażeniem prostoty działania serwisu. Wszędzie jest nieco inaczej, dlatego nie dziwię się, że wszyscy stronkę sobie polecają.

PucH2

Posty: 25

 
A to gra dla tych co kochają mocne przygody far cry primal, download w pełnej wersji do ściągnięci z serwisu http://pobierzgry24.pl/far-cry-primal-download-pelna-wersja-pc/ Spoko instalator, nic się nie zacina.

pepek90

Posty: 14

 
Grę kocham rise of the tomb raider download jest tu dostępny za darmo, polecam ściągać, rzeczywiście jest rzetelnie i nic się nie zwiesza, nie trzeba doinstalowywać niczego więcej.

mack

Posty: 25

 
Już dawno nie miałem okazji sięgnąć po zawartość tak rzetelnego serwisu jak ten. Ściągnąłem sobie pełną wersję far cry primal download nie przysporzył mi kłopotów i jestem zadowolony, że tak łatwo poszło. Myślałem, że to kolejna ściem, a jednak nie. Super serwis.

Oct714

Posty: 9

 
No tak rise of the tomb raider download można ściągnąć już niemal wszędzie tylko w większości serwisów z marnym skutkiem dla gracza, a po to ściągamy, żeby grać, a nie żeby ściągnąć jeszcze z setką syfu.

znaszmnie

Posty: 22

 
W większości serwisów z grami tak łatwo i prędko nie jest, wielokrotnie też gry nie działają jak trzeba. Tutaj ściągnąłem hitman 2016 Jeżeli chodzi o download to poszło gładko, gra się załadowała i jak na razie nie mam kłopotów.

beata77

Posty: 14