picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gdzie można dostać grę Battlefield 1 ?

Gdzie można dostać grę Battlefield 1 ?

A co z mafią III, jest już gdzieś dostępny darmowy download? Dużo dobrego słyszałem o tej grze, że naprawdę trzyma w napięciu. Lubię tego typu gierki, więc jak coś macie, czekam.

sgemino

Posty: 11

 
Jak jest dobrze, to i ja spróbuję. Skusiła mnie oczywiście fifa 17. Zawsze miałem obiekcje co do tego rodzaju downloadu. No ale, jak tyle tu was portal poleca i jest bezpieczny, to trzeba działać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

pawel253

Posty: 18

 
W końcu bez oszustw tak bym to ujął. Udało mi się ściągnąć forza horizon 3 nie wierzyłem zbytnio, że ten download zadziała jak trzeba, lecz muszę zwrócić honor :) Jest jak najbardziej ok.

CHatka-eKo

Posty: 37

 
Tutaj znalazłem forza horizon 3 download, a właśnie na tę grę narobiono mi ostatnio ochoty :) Nie było podczas ściągania i instalacji żadnych trudności, więc chyba wszystkie gierki ściąga się podobnie i pewnie działają. Na pewno jeszcze nie jedną grę tu ściągnę, polecam.

Kitas

Posty: 14

 
Kapitalna sprawa z tym portalem. Nie można im nic złego zarzucić. Mnie udało się ściągnąć tutaj mafię III i od razu wszystkim nową odsłonę gry polecam. Poza tym jeżeli chodzi o sam download zero problemów.

juron

Posty: 15

 
To link do pro evolution soccer 2017 download http://centrumdownload.pl/pro-evolution-soccer-2017-download-pc-pelna-wersja. Szybko i prosto ściąga się z tego serwisu. Poza tym mnóstwo innych nowych gier nawet w spolszczonej wersji.

bjander67

Posty: 18

 
Nie wiem, raczej jestem z tych co nie wierzą dopóki sami się nie przekonają. Ok, że mają pro evolution soccer 2017, bowiem też poszukiwałem darmowego downloadu na kompa, niemniej jednak nie znalazłem żadnego konkretu. Na pewno spróbuję, to kolejny serwis, który będę sprawdzał, może w końcu się uda :)

nemiasty

Posty: 10

 
Nie polecę żadnego serwisu stronki, bo sam mam problem, żeby odnaleźć coś rzetelnego. Poszukuję pro evolution soccer 2017 download tak samo jak wy. Na bieżąco śledzę portale i nic:(

mokwas

Posty: 10