picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Forza horizon 3, szukam !!!

Forza horizon 3, szukam !!!

Pytanie o f1 2016 download, ma ktoś pełną wersję pc? Strasznie mi zależy na ściągnięciu gry, która będzie działać. Ściągnąłem sobie jakiś syf konkretny, choć na stronie była mowa o tym, że bez wirusów itd. :(

kulpaa45

Posty: 6

 
Widziałem ten serwis i opinie o nim, natomiast jakoś nie wierzyłem, iż mogą oferować za darmo pełne wersje gier. Mam ochotę na forza horizon 3, więc jeśli tutaj rzeczywiście jest bezpieczny i sprawdzony download, skorzystam. Nie ukrywam, iż jeszcze trochę poszperam na ten temat :) natomiast już mnie kusi :)

yetisize

Posty: 9

 
Jak chcecie ściągnąć pełną wersję forza horizon 3 to polecam ten serwis i download http://pobierzgry24.pl/forza-horizon-3-download-pelna-wersja-pc. Świetnie, że w końcu ktoś zajął się profesjonalnym umieszczaniem pełnych wersji gier i to w sposób korzystny dla użytkowników ;)

Miner-ooo

Posty: 19

 
Akurat w przypadku tego serwisu też poważnie mnie zaskoczono, bo ściągnąłem sobie według instrukcji krok po kroku forza horizon 3. Jeśli chodzi o download to rzeczywiście wszystko sprawnie i szybciutko poszło. Ale najbardziej weselę się z bezpieczeństwa dla naszych kompów, jakie tu proponują. Gra działa, a żadne dziadostwo przy okazji się nie zainstalowało.

Black_Riot

Posty: 8

 
Tak jest niestety. Ale tutaj nie ma problemów z błędami. Ściągałem f1 2016, download działa, pełna wersja pc normalnie się uruchamia i można grać. Jak na razie nie widzę żadnych błędów, więc chyba wszystko jest w jak najlepszym porządku ;)

Sis45

Posty: 20

 
Mnie też nie udało się znaleźć żadnego dobrego serwisu z darmowymi grami, wszędzie to samo :( Jeśli chodzi o f1 2016 to szczerze wątpię, że można gdzieś znaleźć download za darmo i żeby gra w miarę działała, u mnie przy pełnej ściągniętej wersji pc wyskakiwały zaraz błędy, tak więc może będę próbował jeszcze, ale nie wiem czy to się naprawdę opłaca.

szulmar

Posty: 19

 
Zawsze musisz zbadać żądania sprzętowe, po co klikać w battlefield 1 download jak ci komputer nie pociągnie gry, potem właśnie takie kiepskie opinie są wydawane. U mnie działa nie narzekam.

Oct714

Posty: 21

 
Też mam ten kłopot bowiem nigdzie nie mogę znaleźć forza horizon 3 download. Ściągałem z paru stron, lecz to jakieś olbrzymie g… a nie żadna pełna wersja. Tylko komp mi się zmulił. Może spróbuję w tym serwisie.

Gerard45

Posty: 26

 
Bardzo ok przedsięwzięcie, szkoda że więcej takich serwisów nie ma jak ten, f1 2016 download z pełną wersją pc działa jak trzeba, nic nie trzeba płacić, poza tym nie ma reklam. Będę tu korzystał i polecam dalej.

Hendruś23

Posty: 25

 
Żałuję że wcześniej w takim układzie nie wpadłem na tę stronkę. Razem z battlefield 1 ściągnąłem na komputer niezły syf. Spróbuję tego downloadu, jak serwis oceniacie dobrze. Swoją drogą rzadkością są takie, więc uwierzę jak sprawdzę na własnej skórze :D

woytazo

Posty: 18