picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Imprezy integracyjne, sprawdzona firma

Imprezy integracyjne, sprawdzona firma

Witam.
Otrzymałem zadanie, którym jest organizacja targów. To duże wyzwanie, a zarazem wyróżnienie, więc nie chcę nawalić. Być może ktoś podzieli się wrażeniami po takim doświadczeniu?

Hunka

Posty: 25

 
Dzień dobry. Pragnę wypowiedzieć się i potwierdzić, iż trzymanie jedno pracownika jako specjalisty do spraw marketingu to bzdura i wyrzucenie pieniędzy w błoto, albowiem przeważnie nie mają oni wystarczającego doświadczenia lub po prostu potrzebują od firmy gigantycznego budżetu na reklamę.

Ja zlecam zadania zewnętrznej firmie http://www.artagencja.pl i jestem usatysfakcjonowany.

Iunae_Milt

Posty: 19

 
Hej. Moje oczekiwania względem kampanii społecznej, którą organizowałam, były ogromne, ale nic z tego. Okazało się, że nie podjęłam skutecznych działań marketingowych. Wiem o tym po przeczytaniu treści tego forum.

Bobasek1

Posty: 20

 
Hej. Prowadzę niewielką firmę i zastanawiałam się nad zatrudnieniem specjalistów, którzy poprawili nieco jej wizerunek poprzez kampanie marketingowe.

Jak myślicie, komu mogę powierzyć takie zadanie?

Tenesy90

Posty: 24

 
Cześć.

Organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń na większą skalę zawsze była dla mnie olbrzymim marzeniem, które udało mi się zrealizować, choć muszę pochwalić to forum, albowiem dzięki niemu uniknęłam sporo błędów, jakie popełniają początkujący.

Rimano

Posty: 23

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, że trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, bowiem najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

Arsenist00

Posty: 22