picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Jakie koncerty w Gdańsku

Jakie koncerty w Gdańsku

Witam;> Słyszałem, że dobry klimat ma festiwal Soundrive, ktoś był na tej imprezie w poprzednich latach? W tym roku ponoć ma być naprawdę świetna obsada, z Miss God na czele!

NEO-MAxi34

Posty: 16

 
W tym roku to miałem wakacje udane, zaliczyłem wszystkie największe festiwale jakie miałem w planach, a teraz już zjechałem do domu i już sobie odpuszczam koncerty. Trzeba trochę pobyć na miejscu ;))

Hamacz23

Posty: 20

 
Ostatnio się dowiedziałem, że u mnie we Władku, ma być jakiś festiwal w przyszłym roku zrobiony właśnie z muzyką alternatywną w roli głównej. Ciekawie. Tak się zastanawiam co z tych planów wyjdzie...:P

Kopah

Posty: 12

 
Heh, ja to co roku jeżdżę Hip Hop Kemp i to jest mój główny cel co roku, jeśli chodzi o koncerty. Także nie pomogę tutaj. Jeśli chodzi i inne klimaty, to raczej trudno mi się przekonać. Pozdro!

woytazo

Posty: 18

 
Powiem, że wybieram się w tym roku na Soundrive, może być ciekawie. Sprawdziłam sobie dokładnie kto występuje i parę ekip znam już z dobrej strony, także liczę na niezłą zabawę. Pozdrawiam. Ala.

Różyczka

Posty: 18

 
Mój brat się jara muzyką alternatywną więc on pewnie by wiedział jakie koncerty polecić. Ja to raczej wolę dobry pop, coś co wpada w ucho, bo ta alternatywa to często dość toporna jest w odbiorze jak dla mnie. ;P

Hunka

Posty: 25

 
Cześć. Dawno nie byłem na takim prawdziwym kilkudniowym festiwalu..A z chęcią bym się wybrał na tego typu imprezę. Szkoda tylko, że czasu brakuje na wszystko. Takie życie.

labuh

Posty: 20

 
Myślę, że warto się wybrać do Gdańska na Soundrive Fest (www.festival.soundrive.pl) w tym roku. W zeszłym nie było takiej dobrej ekipy. Ja na pewno będę, bo mam blisko z Sopotu ;-) Impreza będzie w moim ulubionym klubie B90, także jest dobrze ;) Jeszcze nie wiem, czy kupię sobie pakiet na 3 dni, czy tylko na polski dzień. Zobaczymy. Pozdrawiam!

Robuś

Posty: 9

 
Mam znajomego, który całe wakacje spędził jeżdżąc po różnych festiwalach, więc on powinien wiedzieć co nieco na ten temat:) Podpytam go o fajne imprezy i dam znać!

Kizami90

Posty: 24