picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kate Ryan, polecacie ?

Kate Ryan, polecacie ?

Poszukuję info na temat koncertu Kate Ryan, czy teraz latem ma do nas przyjechać? Tak niezwykle ją lubię, iż szkoda byłoby mi opuścić jej występy w Polsce.

YYY_Bos

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o koncerty Kate Ryan to nie ma nigdy żadnej klapy. Kiedyś nie doceniałam tej piosenkarki, ale jak się o niej troszkę poczyta, to widać, iż to kobieta sukcesu. Sama do wszystkiego doszła i otrzymała wiele serc fanów.

1adversary

Posty: 14

 
Jak szukacie skandali o Kate Ryan to ich nie odnajdziecie, raczej moc koncertów, bo gwiazda je uwielbia. Nie musi nadrabiać aferami, bo ma talent sceniczny. Sama pisze sobie teksty, jest naprawdę bardzo profesjonalną artystką muzyczną. W tym roku czeka nas kolejny jej koncert.

Sis45

Posty: 21

 
Kiedyś Kate Ryan uczyła się w szkole plastyczne i muzycznej. Ma bogate wykształcenie, zatem umie tworzyć dobrą muzykę. Tyle uzdolnień w tak pięknej na dodatek kobiecie, można pozazdrościć. Każdy jej koncert jest ekstra show. Podoba mi się jej dorobek, fajna babka. Nie to co różne wschodzące gwiazdeczki.

syrena88

Posty: 12

 
Na tej stronce macie wszystkie informacje o Kate Ryan wraz z koncertami jakie mają być http://www.kate-ryan.pl.

Też chyba można dokonać tam zakupu biletów.

345_14

Posty: 9

 
W swoim życiu byłam dwa razy na koncercie Kate Ryan. Nigdy mnie nie zawiodła. Jest zresztą jedną z piosenkarek, do których mam sentyment. Lubię posłuchać i pobawić się przy jej przebojach. Nie słyszałam nic na temat, że w tym roku ma być u nas.

namok

Posty: 16

 
Kate Ryan śpiewała od dziecka. Widać, iż piosenkarka ma talent i zatem przy jej przebojach można się dobrze bawić. Widziałam jej kilka koncertów, ale nie na żywo. Jestem pod wrażeniem. Wiem, iż ma gościć niedługo w Polsce. Nigdzie jednakże nie odnalazłam możliwości kupna biletów poprzez internet.

cr7

Posty: 12

 
Piosenkarka Kate Ryan znowu się lansuje. Stale daje jakiś koncert, wygląda bardzo świetnie. W sumie to można jej trochę tych sukcesów pozazdrościć. Patrząc jednak ze strony takiej, że nikt za bardzo nie pomagał jej w zdobyciu sławy, widać, że jest pracowitą kobitką. Osobiście nie leży mi jej muzyka, ale koncerty lubię, to może się wybiorę.

KRK-Gosiaa

Posty: 28

 
Fajnie, że Kate Ryan będzie w Polsce w tym roku. Zawsze podobało mi się to jak śpiewa i jej styl. U mnie ma wielki szacunek, bo to gwiazda bez skandali. Takich jest na nieszczęście coraz mniej. Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki Kate.

ZPL33

Posty: 16