picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Fancy, znacie ?

Fancy, znacie ?

Ostatnio słyszałem, iż Fancy nadal daje koncerty. I podobno ma być w Polsce. Niezmiernie się raduję, natomiast może wy orientujecie się, czy to prawda. Gdzie można kupić bilety. Jak coś wiecie, to piszcie kochani. To był mój idol kiedyś.

yetisize

Posty: 9

 
Niezwykle tęsknię za starymi czasami, jak gwiazdy lat 80-tych i 90-tych dopiero co wschodziły. Dzisiaj się o nich zapomina, jak np. o kiedyś sławnym niemieckim piosenkarzu Fancy.

czastuś23

Posty: 12

 
„Slice Me Nice” to były czasy. Młodzi nie znają, to nie mogą się wypowiadać. Ale na koncert Fancy chętnie bym poszła. Zresztą w domu mam zgromadzoną pokaźną kolekcję jego utworów. Komu jak komu, ale jemu należy się szacunek. Zresztą w tym wieku koncertować i to z taką mocą, to ekstra rzecz dla fanów.

zoferek

Posty: 20

 
Ten gość zasługuje na wielkie słowa uznania. Fancy był nie raz w Polsce i zawsze miał pełną publikę. U nas ma dużo swoich fanów.

43_reb

Posty: 18

 
Fancy pisał też utwory dla innych wykonawców. Ogólnie to bardzo uzdolniony facet. Na początku nie chciał rozgłosu, występował pod innymi pseudonimami. Mnie zawsze podobało się to, co robił. Na jego koncertach dawniej można było mieć pewność, że będzie się człowiek dobrze bawił. Pewnie teraz nie jest inaczej.

kuBawodzu

Posty: 20

 
Na tej stronce można znaleźć aktualne dane o koncertach Fancy http://www.fancy.info.pl. Wszędzie informacje mogą być przekłamane, to jest impresariat, więc jest rzetelnie. Poza tym to nie wiem, co z jego koncertem, czy coś planuje. Chyba był w tamtym roku?

NanoTECH00

Posty: 25

 
„Slice Me Nice” to były czasy. Młodzi nie znają, to nie mogą się wypowiadać. Natomiast na koncert Fancy chętnie bym poszła. Zresztą w domu mam zgromadzoną pokaźną kolekcję jego utworów. Komu jak komu, ale jemu należy się szacunek. Zresztą w tym wieku koncertować i to z taką mocą, to ekstra rzecz dla fanów.

Babeczka

Posty: 21