picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Jak to jest z darmową muzyką ?

Jak to jest z darmową muzyką ?

Hej, czy orientujecie się jak pobrać piosenki za darmo. Na tych stronach, co szukałam, wszystko się zwiesza.

Jak coś znacie, to napiszcie. Dzięki.

do-ob

Posty: 11

 
Ostatnio też szukałem kilku zespołów muzycznych, ale jednak tego nigdzie nie znalazłem. Przy okazji wpadłem na portal http://pobierzpiosenki.pl. Tu rzeczywiście jest spora ilość mp3 za darmo do pobrania.

Wejdźcie i sami oceńcie, czy jest to czego szukacie. Aha jakość nagrań jest bardzo dobra.

domniki56

Posty: 17

 
W sumie to jest sporo takich stron lecz nie każda ma takie darmowe mp3 jakie by się chciało. Ostatnio chciałem ściągnąć album kapelki i nie udało mi się odszukać.

irek1981

Posty: 34

 
Szybko to można sobie płytę kupić w empiku. Ja naszukałem się dobrej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, ale tu niestety trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

znaszmnie

Posty: 22

 
Na tej proponowanej przez Was stronie jest szansa ściągnięcia albumu wykonawcy. Nie wiem jak wygląda to w praktyce, ale myślę, że w takim przypadku nie jest to darmowe mp3, ale już płatne. Spróbuję to dam wam znać.

Kaazz

Posty: 11

 
Na stronie z darmowymi mp3 musi być wyszukiwarka, inaczej człowiek zaczyna tracić cierpliwość, wertując kategorie. Ostatnio znalazłem fajną stronkę z całymi albumami do ściągnięcia. Nic się nie zmulało i poszło szybko. Ale w większości stron tak nie jest.

lazyLT

Posty: 28

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Niemniej jednak to nie jest chyba wina strony lecz mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

ZeljkoF

Posty: 26

 
Nigdy nie ściągałam mp3 za darmo. Zawsze odpłatnie i też myślę, że jest zdecydowana różnica między jakością plików. Wydaje mi się, że w tych darmowych trudno jest odnaleźć coś oryginalnego, a jedynie hity z list przebojów. Pozdrawiam wszystkich na forum.

lary0071

Posty: 28