picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Thomas Anders, jak śpiewa ?

Thomas Anders, jak śpiewa ?

Szukam informacji na temat koncertu Thomasa Andersa, ma być podobno u nas w tym roku. Wiecie, czy można nabyć bilety poprzez internet?

Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi i gorąco pozdrawiam.

12erBis

Posty: 10

 
Uwielbiam Thomasa Andersa. Nadal koncertuje z Modern Talking Band i nadal jest spore zainteresowanie tymi koncertami. Podoba mi się jego ostatnia płyta.

frunter45

Posty: 18

 
Tak właśnie będzie u nas latem Thomas Anders. Podobno takie letnie festiwale lubi najbardziej. Ja również, więc szykujemy się ze znajomymi do Sopotu.

wommen00

Posty: 9

 
Generalnie to Modern Talking już nie ma, ale Thomas Anders gra koncerty z większością starych członków. W tamtym roku miałem okazję być na ich koncercie, super, ekstra i wszystko co najlepsze. Ten klimat z ich starych koncertów wciąż się utrzymuje.

pyskaty

Posty: 14

 
Bilety na koncerty na jesień w tym Thomasa Andersa można nabyć online na tej stronie http://www.thomasanders.pl. Radzę się pośpieszyć, jak komuś bardzo zależy. Fanów jest spora ilość.

Pozdrawiam.

xacti

Posty: 18

 
Ogólnie to Modern Talking już nie ma, ale Thomas Anders gra koncerty z większością starych członków. W tamtym roku miałem okazję być na ich koncercie, super, ekstra i wszystko co najlepsze. Ten klimat z ich starych koncertów wciąż się utrzymuje.

3czex

Posty: 30

 
Thomas Anders był w Polsce już bardzo sporo razy. Nigdy jednakże nie udało mi się otrzymać biletów na jego koncert. Teraz już uprzednio przygotowałam się na imprezkę, jaka będzie na andrzejki w listopadzie, bileciki leżą na półce. Jak chcecie się dobrze bawić przy przebojach Modern Talking i innych gwiazd to nie zwlekajcie z zakupem biletów.

E-GOista

Posty: 12