picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Fontanna czekoladowa kraków dajcie jakąś propozycję??

Fontanna czekoladowa kraków dajcie jakąś propozycję??

Dzień dobry. Jaka jest Wasza opinia na temat możliwości wynajmu fotobudki w Rzeszowie? Skłaniałbym się ku opiniom osób, które korzystały z takich usług i mają już jakieś doświadczenie.

zob-nowe34

Posty: 14

 
Osobiście polecam pomyśleć o tym, aby urozmaicić swoje wesele dzięki fontannie czekoladowej w Krakowie. Sama zdecydowałam się z mężem takie rozwiązanie i nie żałujemy żadnej wydanej złotówki. Nasze koszty były wysokie (1000 zł), ale nie sugerujcie się nimi, bo wesele było na 300 osób.

roudee

Posty: 24

 
Z mojego doświadczenia wiem, że na niewielką uroczystość fontanna czekoladowa w Kielcach może być wyposażona w 4-5 kilogramów czekolady. Mogę polecić belgijską czekoladę, która znajduje się w ofercie większości firm, ponieważ powszechnie wiadomo, że jest z jedną najlepszych na świecie.

Owijasek6

Posty: 16

 
Z mojego doświadczenia wiem, że na niewielką uroczystość fontanna czekoladowa w Kielcach może być wyposażona w 4-5 kilogramów czekolady. Mogę polecić belgijską czekoladę, która znajduje się w ofercie większości firm, gdyż powszechnie wiadomo, że jest z jedną najlepszych na świecie.

okrzemek

Posty: 25

 
Niedawno interesowałem się, ile może kosztować fontanna czekoladowa w Rzeszowie. Pozytywnie się zaskoczyłem, bo myślałem, że będę zmuszony zapłacić ponad tysiąc złotych. Tymczasem za podstawowy pakiet obejmujący nawet 5 kg belgijskiej czekolady zapłaciłem około 500 złotych.

eleganTT

Posty: 18

 
Po raz pierwszy zamawiałem fontannę czekoladową w Krakowie na swoje wesele, więc miałem nieco obaw, jak będzie się prezentowała, a także smakowała czekolada. Na szczęście trafiłem na kompetentną firmę: http://www.czekomania.pl/fontanna_czekoladowa.html.

Wszystko mi wyjaśnili, przedstawili koszty i szybko zdecydowałem się, aby ich zatrudnić do mojej fontanny :)

Aga-lloch

Posty: 17

 
Niesłychanie ucieszył mnie fakt, że na moim weselu znajdzie się fontanna czekoladowa wynajęta w Rzeszowie. Z racji tego, że wesele odbywa się w okolicach miasta firma, jaka zajmuje się fontannami zapewniła dostarczyć ją na miejsce.

W sumie zapłaciliśmy zaledwie 500 zł, w grę wchodziło 5 kg czekolady belgijskiej, jaka absolutnie starczyła dla setki gości :)

Arsenist00

Posty: 22

 
Wydaje mi się, iż fontanna czekoladowa w Kielcach dostępna do zamówienia jest już za 400-500 zł.

Uzależnijcie ilość czekolady od ilości zaproszonych gości, bo właśnie tak zrobiliśmy za poradą firmy, która przywiozła fontannę. Posiadała ona efektowne podświetlenie, a sama czekolada była smaczna.

pawel253

Posty: 16