picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Meta Anabolon legalny METANABOL, gdzie kupujecie ?

Meta Anabolon legalny METANABOL, gdzie kupujecie ?

Witam, zależy mi na szybkim spaleniu tłuszczu przy pomocy jakiegoś preparatu, co proponujecie? Zaczęłam już treningi na siłowni, dzięki za waszą pomoc.

serbus_pp

Posty: 12

 
Wiadomo, że chudzina nie nadrobi kanapkami, niemniej jednak tak czy inaczej nie da rady na siłowni. Jak się chociaż raz poszło i zobaczyło to można mieć pewne zdanie na ten temat. Zawsze śmieszyły mnie takie osoby, co przychodzą na siłkę bez żadnej wiedzy, celu, a od suplementów i odżywek chcą stronić. Potem jednakże zmieniają zdanie, niemniej jednak są i tacy, co rezygnują.

usek

Posty: 16

 
Nie brałem nigdy odżywek dla sportowców. Raczej witaminki i te sprawy, ale nie chodzę na siłownię, tylko jeżdżę na rowerze. W sumie to może coś z tych suplementów mogłoby mi się przydać.

bjander67

Posty: 18

 
Ja nabyłam sobie Activlab Carnitine 3, zaczęłam regularne treningi i naprawdę widać, że się udaje. Zgubiłam już 3 kilogramy, co kiedyś było dla mnie nie możliwe. Zresztą teraz bardzo dobrze się czuję. Polecam.

marcel65

Posty: 18

 
Najpierw nie wierzyłem, lecz faktycznie dzięki odżywkom na masę i treningom dziś mogę powiedzieć, że mi się powiodło. Teraz już ich nie biorę, raczej izolaty białkowe. Masówkę polecam wszystkim chudym, którym ja byłem kiedyś. Ludzie to da się osiągnąć.

Black_Riot

Posty: 9

 
Osobiście po przetestowaniu na sobie polecam Activlab Carnitine 3. Mnie pomogło dużo wcześniej, niż się spodziewałem. Po urodzeniu dziecka długo nie mogłam dojść do formy. W końcu udało mi się podjąć mądrą decyzję i nakłonić samą siebie do pracy na siłowni, dużo też biegam. Ta kreatyna bardzo mi pomaga.

micko

Posty: 19

 
Mnie zawsze chodziło, żeby spaść z wagi. Taki jeden preparat na odchudzanie mi pomógł, natomiast to chyba była niezwyklej moja zasługa i silna wola.

LKC00

Posty: 18

 
Do redukcji tłuszczu potrzebny jest dobry metabolizm. Można go jednak nakręcić jakimś preparatem wspomagającym typu spalacze tłuszczu. Fachowej wiedzy nie udzielam, nie mam do tego uprawnień, he he

noman1

Posty: 20

 
Tu można znaleźć bardzo dużo dobrych preparatów na odchudzanie. Można poczytać o nich dokładny opis http://najlepszesuple.pl/odchudzanie/686-activlab-carnitine-3-128-kapsulek.html. Jak zaczynałam treningi trafiłam na nich i właściwie kupuję tam do dzisiaj. Mają atrakcyjne ceny.

pyskaty

Posty: 14

 
Te ilości w sklepie najniezwyklej przerażają, odżywki, suplementy, wspomagacze, reduktory itp., itd. Jak na razie nie ogarniam tego. Lecz dopiero mam cel zacząć treningi, zarówno wszystko przede mną.

e0987

Posty: 25