picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

jaki suplement diety

jaki suplement diety

Jakiś fajny skuteczny suplement na wzmocnienie włosów – ktoś coś? PO czym faktycznie widzicie u siebie efekty. Ja do tej pory już z różnych specyfików korzystałam i owszem jakiś efekt był, ale też żebym czuła super wzmocnienie włosa to nie powiem.

Black_Riot

Posty: 10

 
Wolę więcej doplacić za preparat ale mieć pewność że faktycznie jakoś odczuję in plus taką suplementację niż kupić coś po taniości, faszerować się dziesięcioma tabletkami dziennie i nie widzieć żadnych zmian.

Dermny67

Posty: 23

 
Oj diabetycy nie maja łatwego życia, trzeba naprawdę mocno uważać na to co się je i kiedy się je, na pewno suplementy też dodatkowo mogą pomóc.

El2CzupakaBra

Posty: 17

 
Dużo to jest zawsze kwestia genów. Ja i moja siostra nie miałyśmy nigdy problemów jakiś ze skórą z włosami itp. Obydwie mamy grube i długie włosy, nie łamią się nie wypadają...a nie powiem żebyśmy prowadziły super zdrowy fit tryb życia ;)

codePerformance

Posty: 12

 
Chętnie bym zaczęła sobie brać jakąś spirulinę czy coś takiego, ale jak teraz wybrać coś z tej masy różnych odmian, wariantów, typów...ktoś pomoże? Na co w ogóle zwracać uwage przy zakupie?

Robosek

Posty: 25

 
No może będę trochę nie na czasie, ale ja tylko witaminę C tak naprawdę w miarę regularnie staram się uzupełniać, czasami jakiś czosnek na większa odporność wezmę i tyle. Także ekspertem nie jestem.

TomekK

Posty: 12

 
Nie wiem co stosować, na pewno trzeba czytać teraz te etykiety, sprawdzać sobie dokładnie zawartość składników w konkretnych suplementach, bo różnice między markami są duże.

Black_Riot

Posty: 26

 
Prawda że teraz tych suplementów na każdą okoliczność to się pojawiły tysiące. Ja mam zaufanie jeśli chodzi o spirulinę do Humavit-a ze strony humavit.pl. Świetnie się po niej czuję, żadnych efektów ubocznych, zdecydowanie coś takiego moge polecić, a przy tym sam suplement jest dość ekonomiczny w stosowaniu, nie wychodzi to dużo w skali miesiąca.

babyNON

Posty: 16

 
Trudno tak na odległość komukolwiek doradzać w temacie suplementów moim zdaniem najlepiej to się zawsze z lekarzem ewentualnie z dietetykiem skonsultować zanim się coś kupi. Kto jak kto ale tacy fachowcy powinni być zorientowani.

Moa22

Posty: 23