picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

zwiększenie libido

zwiększenie libido

Jest cała masa reklam teraz co do różnych tabsów na potencję libido i tak dalej. Kupował ktoś coś takiego? Skąd mam wiedzieć czy takie wspomaganie jest mi potrzebne, czy nie? Ja raczej w łóżku nie narzekam, a moja żona pewnie i tak by mi nie powiedziała jakby coś było nie teges ze mną, że by mi przykrości nie robić...

marionnn

Posty: 6

 
Ekspertem to ja raczej tutaj nie jestem, u mnie to jest problem innego typu, ja ciągle chce się kochać a moją kobietę coraz częściej głowa boli...i nie wiem co mam o tym sobie myśleć.

Bialy_Wilk

Posty: 19

 
Te kilka cm to by się zawsze przydało, nie powiem że nie, nie będę oszukiwał, ale też bez udawanej skromności powiem że u mnie wszystko jest okej, narzekać nie będę....

waldek3551

Posty: 15

 
Jednak sport zdrowy styl życia dużo daje jeśli chodzi później o sprawność w sypialni. Ja to widzę po sobie, jak paliłem i miałem nadwagę to naprawdę ten nasz seks z żoną wyglądał dużo gorzej niż teraz jak jeżdżę na rowerze i zrzuciłem 10 kg ;)

e_petelka

Posty: 7

 
Trudny temat bo mężczyźni z natury o takich rzeczach nie rozmawiają, mi ciężko z moim facetem na temat seksu jest porozmawiać, to jest dla niego bardzo drażliwe, jakkolwiek bym nie próbowała zacząć to się od razu denerwuje ;/

wisła1905

Posty: 8

 
Ja mam większą ochotnę na seks odkąd biorę tabletki dr Penigreat. Nie żębym wcześniej nie miał w ogóle...ale jednak jakoś trudno się było zgrać, bo jak ja chciałem to żona nie chciała albo nie było warunków – bo dzieci, bo coś, teraz dużo łatwiej jest nam wspólnie trafić w ten właściwy czas kiedy jest ochota i wola :P

NHL-USA

Posty: 6

 
Najlepiej to po prostu kupić jakiś suplement i spróbować, bo nawet jeśli coś na jedną osobę działa to też nie oznacza że na drugą ten efekt będzie taki sam.

korasek

Posty: 8

 
Może za jakiś czas sam sobie kupię jakiś suplement, nie wiem, ale rozważam coś takiego. Nawet mi nie chodzi o to, żeby tam cokolwiek przybyło jeśli chodzi o rozmiar, bo z tym nie jest źle :P Ale bardziej o jakość seksu, żeby się czas wydłużył...na tym mi bardziej zależy.

Mnert67

Posty: 4

 
Jeśli już człowiek rzeczywiście niedomaga w tych sprawach to warto z suplementów zacząć korzystać, w końcu od tego one są i nie ma w tym niczego wstydliwego moim zdaniem, sama zmiana diety już może dużo pomóc, ja po sobie widzę efekty jak się przerzuciłem na szamkę bardziej fit.

Aga-lloch

Posty: 12

 
Hehe, szkoda, że w przypadku zwiększania – tego rozmiaru, nie można za bardzo sprawdzić efektów u osób które stosowały jakiś środek..no bo jak? Tak wyglądałem przed a tak po? Gdzie by takie zdjęcie miało być umieszczone? ;P

apepsi1983

Posty: 16