picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gainery, sklep online ?

Gainery, sklep online ?

Dzień dobry.

Czy chodząc na siłownię stosowaliście suplementy? Zamierzam zacząć swoją przygodę z siłownią i mocno się zastanawiam nad stosowaniem odżywek.

Kidi

Posty: 16

 
W przypadku, gdy masz problemy z erekcją to na pewno znajdzie się jakiś preparat na erekcję, który spełni Twoje oczekiwania, z czego będzie zadowolona także partnerka :)

Polecam Ci poszukać, a dużą uwagę przywiązać do opinii, bo takich produktów na rynku jest mnóstwo, a ich skuteczność potrafi być wręcz niesamowicie zróżnicowana.

Miner-ooo

Posty: 19

 
Dobrym pomysłem jest zastosowanie suplementów, ale dopiero wtedy, gdy sam nie będziesz dostrzegał progresu podczas ćwiczeń. Na początku będziesz mógł szybko dokładać ciężary na siłowni, a potem stanie to w miejscu. Wtedy zastosuj suplementy, polecam :)

WeBlack

Posty: 18

 
Trudno powiedzieć, jakie suplementy będą wskazane w Twoim przypadku, bo nie podałeś zbyt mnóstwo informacji pomiędzy innymi o swoim stażu na siłowni. Chcąc uzyskać porady o suplementach powinieneś przede wszystkim podać swój wzrost, wagę, staż na siłowni, a zarówno fakt czy posiadasz dopracowaną dietę.

LKC00

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że to bardzo dyskusyjna kwestia, ponieważ preparat na erekcję może pomóc bardzo wielu mężczyznom, którym zdarzają się problemy w tym zakresie.

Sam kiedyś miałem okazję skorzystać z takiego preparatu i bardzo sobie chwalę. Nie mam zastrzeżeń, co do jego działania, bo wiadomo, że czasami się przydaje. Sprawdźcie ten produkt: http://najlepszesuple.pl/587-earotus-na-potencje-1szt.html.

Jacek1812

Posty: 31

 
Nieco nie rozumiem tej dyskusji o powiększeniu masy mięśniowej. Każdy ma różne cele, które chce zrealizować. Kiedyś też byłem przekonany, że w kilka tygodni dostoję solidną masę mięśniową, a po kilku latach pracy nadal widzę mnóstwo rzeczy, które muszę udoskonalić.

Nie zakładajcie sobie zbyt optymistycznych osiągnięć, albowiem prędko się poddacie.

serMER

Posty: 18

 
Nie ma co ukrywać, iż preparat na erekcję staje się coraz popularniejszym produktem wybieranym poprzez wielu mężczyzn. To naturalna kolej rzeczy, więc Twoje pytanie o taki produkt jest jak najniezwyklej na miejscu. Moim zdaniem powinieneś poszukać opinii o poszczególnych produktach. Ja póki co nie miałem konieczności ich testowania.

nemiasty

Posty: 19