picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Ktoś ma jakieś doswiadczenia z suplementami czy jakimiś innymi środkami poprawiającymi możliwości seksualne u mężczyzny? Najbardziej mi zależy na tym, żęby erekcja była pełniejsza, mocniejsza i dłuższa. Jakieś propozycje?

edziu

Posty: 7

 
Seks jednam z biegiem lat w stałym związku to się mocno zmienia. My się już tka nie kochamy jak wcześniej. Ani tak często ani tak intensywnie, ani tak....nietypowo :) Ale ma ten spokojniejszy styl też swoje plusy.

gregcie@

Posty: 21

 
Jakoś obeznany w tych nowoczesnych preparatach na potencję to nie jestem ale wiem że takie rzeczy istnieją. W sex shopach też sprzedają różne afrodyzjaki, feromony i inne wspomagacze i to mnie w sumie bardziej interesuje, pewnie coś sobie kupię za jakiś czas.

Kitas

Posty: 9

 
Polecam Dr penigreat w żelu, dobry prosty sposób, żeby seks był bardziej udany. Nie ma co się oszukiwać ale u faceta normalnym stanem rzeczy jest dość szybki finisz, zwłaszcza jak się porówna z tym jak długo potrafi do orgazmu dochodzić kobieta...także dobrze że są takie preparaty bo można sobie dać trochę fory w tej nierównej walce ;))

Ronek

Posty: 8

 
To jest ciekawe czy jacyś moi znajomy używają suplementów na lepszą erekcję. O tym się raczej przy piwie nie rozmawia...no chyba, że przy dużej ilości piwa mogłoby się komuś wymsknąć, ale nic takiego jak na razie się nie zdarzyło.

TomekK

Posty: 13

 
Moim sposobem na udany seks jest zawsze lampka wina przed i papieros tuż po. Idealny zestaw, jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem, zawsze smakuje to wszystko tak samo dobrze.

Organiz34

Posty: 17

 
Kiedys to sobie nawet sprawdzałem ile mam centymetrów, ale teraz nie pamiętam...:P człowiek miał naście lat to się takimi sprawami interesował zdecydowanie bardizej niż teraz jak już 35 na karku.

Yuri20

Posty: 12

 
Najlepsze to są chyba te środki w jakiś kremach, żelach i tak dalej, bo od razu się ta substancja wchłania w tkanki, nie przelatuje najpierw przez krwiobieg i przez to efekt jest szybszy.

Kaazz

Posty: 9

 
Też szukam czegoś co by mi poprawiło trochę to i owo. Jakiś tam seks z żoną mamy ale to już nie jest to co kiedyś i na pewno trochę w tym mojej winy. Nie mam siły, nie mam zapału do tego, praca mnie totalnie wykańcza.

Hihi_WWW

Posty: 17

 
Ja się zastanawiam nad kupienie feromonu jakiegoś. Ktoś kiedyś stosował? Działa to cokolwiek na płeć piękną, czy nie bardzo? Ciekaw jestem....byłoby fajnie jakby działało.

Pipek56

Posty: 9