picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Hemoroidy

Hemoroidy

Jak wiecie zaczyna się sezon alergii, a ja będę cierpiał, chyba że podpowiecie mi rozwiązania eliminujące podobne kłopoty. Nie chcę już chodzić do lekarza, bo farmakologia mi nie pomaga. Wolałbym wykorzystać jakieś naturalne specyfiki.

Humneeee

Posty: 16

 
Mnie od depresji uwolniły indyjskie recepty suplementów (http://www.indyjskie-recepty.com). Polecam każdemu, bo do mnie też kiedyś wyciągnięto rękę.

Tenesy90

Posty: 24

 
W Indiach duże znaczenie ma podczas leczenia ocena ogólnego stanu pacjenta. Poczytaj sobie o energiach Vata, Pita i Kapha, odpowiadających w ajurwedzie za równowagę organizmu. Dobierzesz sobie wtedy lepiej suplementy.

Ciekawe receptury preparatów, zgodne z powyższym standardem oferuje sklep internetowy http://www.indyjskie-recepty.com, dlatego bym go na Twoim miejscu odwiedził i poczytał na początek o ziołach.

Bienkus

Posty: 29

 
Indyjskie suplementy opierają receptury na badaniu roślin, a ta wiedza w regionie Azji południowo-wschodniej jest olbrzymia. Według mnie lepiej leczyć się naturalnymi sposobami niż chemicznymi.

To wręcz logiczna tendencja.

Śmieszek

Posty: 18

 
Ziół indyjskich lepiej nie stosuj w ekstremalnych dawkach i odstawiaj je na trochę, żeby organizm się do nich za bardzo nie przyzwyczaił.

Adi666

Posty: 20

 
Niestety nie obejdzie się bez wizyty u lekarza. W indyjskich suplementach masz do czynienia z faktycznie działającymi składnikami i to dostępnymi bez recepty, dlatego należy uporządkować dawkę zgodnie ze stanem twojego organizmu. Z drugiej strony nie ma praktycznie szans przedawkowania ziół indyjskich, a skutki uboczne mogą być minimalne.

zimek123456

Posty: 16

 
Hejka, najpierw znajdź preparat, który ma potwierdzoną skuteczność, a później zamawiaj w sklepie internetowym, który ma kontakty z indyjskimi producentami. Zwróć też uwagę na opakowanie suplementów, jak przyjdą, czy są fabrycznie zamknięte.

kuBawodzu

Posty: 22

 
Jeżeli bierzesz suplementy zgodnie z podanymi przez producenta dawkami na sto procent skutki uboczne ci nie zagrożą. Polecam syropy i nalewki indyjskie robione na bazie ziół ajurwedyjskich. Możesz je pić lub robić okłady. Większe spektrum zastosowania plus doraźne wsparcie na wszelki wypadek :)

orient

Posty: 21

 
Dyskusja o suplementach indyjskich jest bardzo ciekawa z kilku powodów. Według norm sprzedażowych to dalej suplementy i nie trzeba mieć recepty, żeby je kupić. Składniki aktywne w indyjskich suplementach są naprawdę potężne. Działają natychmiast. Niektórzy mówią, żeby ich nie nadużywać. Odkąd kupuję je przez http://www.indyjskie-recepty.com nie mam problemów ze snem, trawieniem i bólami głowy.

Bardzo uniwersalne właściwości mają, dlatego polecam.

bienkus

Posty: 16

 
Receptury ajurwedyjskie, tak jak podejście do leczenia na podstawie tej filozofii zostało już dawno potwierdzone przez WHO, dlatego nie rozumiem sceptycyzmu przed używaniem suplementów, czy ziół. Od dawna natura leczyła człowieka.

Dlaczego ma teraz być inaczej?

sliwa404

Posty: 29