picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Elewacje kompozytowe

Elewacje kompozytowe

Solidna trwała deska tarasowa – jaką kupić? Chcę sobie w końcu zrobić podłogę na tarasie bo póki co mam mało przyjemne płytki ceramiczne, które źle wyglądają i też są zimne w dotyku itd. Jaki typ deski polecicie, co montowaliście u siebie?

Black_Riot 

Posty: 5

 
Nic mi w tej chwili nie przychodzi do głowy, chyba najlepiej to będzie podjechać do jakiegoś sklepu ogolnobudowlanego i tam podpytać choć z drugiej strony w sieciówkach to różnie bywa z jakością.

tigra32

Posty: 5

 
Deski kompozytowe do elewacji zamawiałem od Tardex jakiś czas temu i służą bardzo dobrze .Wysoka odporność na warunki pogodowe które akurat w Polsce są wyjątkowo zmienne i ciężkie. Na stronie http://tardex-wpc.pl mają opisane konkretne modele. Szybki kontakt z obsługą, szybka dostawa, deski mieli dostępne od zaraz.

TomekK

Posty: 13

 
Te kompozyty to są często lepsze jakościowo niż samo naturalne drewno. Ale ludzie to się chyba trochę boją słowa kompozyt i czasami rezygnują z zakupu właśnie przez nieznajomość tematu.

namok

Posty: 12

 
Nie wiem co by tutaj doradzić sam nie mam z tym problemu bo nie mam tarasu :P Mamy balkon przy mieszkaniu za to i nawet spory, na podłodze są płyty kamienne i dają radę, choć zimno w stopy od nich starsznie.

Lupusx

Posty: 7

 
Deski to się super kładzie bardzo sprawnie robota idzie, jeśli ktoś chce samemu zamontować sobie podłogę na werandzie tarasie itd. to zdecydowanie polecam deskę.

Yuri20

Posty: 6

 
Znajomy sobie montował niedawno deski na tarasie i jest zadowolony, jeśli go dobrze zrozumiałem to on ma jakiś kompozyt, mieszanka drewna z czymś syntetycznym.

okrzemek

Posty: 15

 
Z tego co ja się orientuję to są deski tarasowe z naturalnego drewna które sobie potrafią poradzić z wilgocią tylko to muszą być deski zrobione z jakiegoś drewna egzotycznego z lasów tropikalnych gdzie wilgoć jest przecież przez okrągły rok.

Hunka

Posty: 8