picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

panele laminowane pergo, zna ktoś ?

panele laminowane pergo, zna ktoś ?

Mam ogromny dylemat, bowiem kocham naturalne drewno. Czy panele parkietowe godnie je zastąpią, czy raczej pożałuję takiej decyzji?

@_24lampy

Posty: 1

 
Co do trwałości podłóg z tego typu materiałów narosło wiele mitów. Jestem użytkowniczką paneli podłogowych od wielu lat i uwielbiam je za świetny stosunek ceny do jakości oraz ciepło, jakie nadają wnętrzom. Wiadomo, że trzeba o nie dbać, ale nie bardziej niż o inne posadzki.

szymon2626

Posty: 5

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bowiem przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej możliwości i niezwykle się ucieszyłem, że mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

micko

Posty: 2

 
Wszystko zależy od tego, którą klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, iż są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

Klakierek56

Posty: 4

 
Jeśli już je zakupiłeś, to znaczy, iż tak miało być. Panele podłogowe imitują wyśmienicie naturalne drewno i nie potrzebują poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Klara323

Posty: 2

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

esdoen1

Posty: 2

 
Tak, to doskonały pomysł. Musisz tylko wybrać odpowiednie panele laminowane Pergo. Polecam tę firmę, bo z jej produktów najczęściej korzystam w mojej pracy (właściciel firmy remontowo-budowlanej).

Marioleczka

Posty: 8

 
Musisz wybrać elementy dobrej jakości, wtedy praktycznie nie poczujesz różnicy. Osobiście uważam, iż pożądane byłoby zainwestować w panele Quickstep, jakie są naprawdę dobrze wykonane.

Eksperttt45

Posty: 2