picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

rolety wrocław, polecicie firmę ?

rolety wrocław, polecicie firmę ?

Zastanawiam się ilu komorowe okna zamówić do domu? Zmieniam okna i chciałbym coś, co daje naprawdę bardzo dużo ciepła, a nie za bardzo się na tym znam.

eGall

Posty: 2

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

mack

Posty: 2

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Jest tam firma, jaka ma super oferty. Ceny są niesłychanie inne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

namok

Posty: 19

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na ilość komór. Okna to okna i już. Dzisiaj jest w przeciwnym wypadku . Sam jak szukałem okien w Świdnicy to znalazłem firmę, która miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich bardzo zaspokojony.

090913123

Posty: 2

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna bardzo inne, wobec tego każdy sobie coś dopasuje.

Guruw12

Posty: 25

 
Najlepiej okna i rolety zamawiać w jednej firmie. Tak zrobiłem i wiele na tym zaoszczędziłem. Poza tym jeszcze zamówiłem w takiej firmie parapety. Przyjechali i szybko wszystko zamontowali. Myślałem, że wymiana okna, parapetu i rolety zajmie im cały dzień. Ledwo usiadłem do komputera, a oni już byli w połowę pracy. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bo mam kompleksowe usługi i nie szukam kilku specjalistów.

strusiek

Posty: 3