picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

okna katowice, poszukuję

okna katowice, poszukuję

Zastanawiam się nad zamówieniem rolet z Katowic, jakie będą wykonane z materiałów. Chyba najniezwyklej pasuje mi roleta dzień noc, lecz chętnie zobaczę również różne oferty. Jeśli macie kogoś, kto zna się na roletach to dajcie mi znać.

PucH2

Posty: 1

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wówczas mamy niesłychanie dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

Klara323

Posty: 2

 
U nas w domu są rolety zewnętrzne z Katowic od firmy, jaka zaproponowała nam najlepsze warunki. Wymagań za dużych nie mieliśmy, niemniej jednak na pewno nie chcieliśmy niepotrzebnie przepłacić za rolety. Niewątpliwie w wypadku rolet zewnętrznych liczy się, jakość materiałów, bo tylko wówczas taka roleta spełnia w stu procentach swoje powinność.

wieslawww2

Posty: 5

 
Zamawiałem w Tychach rolety i firma rzeczywiście się postarała. U mnie to były rolety materiałowe, niemniej jednak tradycyjne i jestem z ich oferty rzeczywiście bardzo zadowolony.

Grabow12

Posty: 7

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma naprawdę zrobiła wszystko bardzo dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, albowiem są według mnie najniezwyklej praktyczne. Znalazłem barwa, który mi odpowiada i nie wiem ile, natomiast bardzo krótko wszystko udało im się zamontować. To dziś rolety działają tak jak należy.

saradonin

Posty: 5

 
Sprawdźcie sobie rolety w Katowicach na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/1,rolety-zewnetrzne.html. firma ma rolety zewnętrzne i wewnętrzne, wobec tego każdy coś dla siebie szybko dopasuje.

kociol001

Posty: 10

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Oczywiście były to okna z montażem, bo nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym bardziej, że tak naprawdę wcale to nie kosztowało tak dużo jak niektórym się mogło to wydawać.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Naturalnie były to okna z montażem, albowiem nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym bardziej, że tak faktycznie wcale to nie kosztowało tak mnóstwo jak niektórym się mogło to wydawać.

renia00

Posty: 3

 
Montowałem rolety zewnętrzne z Tych i jestem bardzo zadowolony. Firma ma rolety różnego typu. Można wybrać różne systemy, dlatego trzeba to sprawdzić, aby się przekonać, który model jest dla nas odpowiedni. Roleta zewnętrzne to zabezpieczenie przez złodziejami i warto ją mieć.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Mam rolety z Tych od firmy, która jest obecna na rynku od wielu lat. Jestem bardzo zadowolony, bo nie spodziewałem się, że rolety tyle wytrzymają. Kasetowe rolety jak dla mnie są najlepsze i jednocześnie są najtańsze.

Kitas

Posty: 6