picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Gdzie waszym zdaniem w Trójmieście warto kupić płytki łazienkowe? Bardzo mi zależy na różnym stylu wykończenia płytek. Szczególnie podobają mi się płytki drewnopochodne, więc w taką kategorię bym celował. Jeżeli macie ciekawe rady dotyczące wykończenia łazienki chętnie przyjmę każdą :) Pozdrawiam serdecznie.

amrmas22

Posty: 9

 
Fajne są płytki lapatto. Nierówna i błyszcząca powierzchnia jednocześnie. Taki efekt postarzenia uzyskujesz w łazience. Wygląda super. Mam u siebie i wielu znajomych również z podobnego pomysłu chce skorzystać.

345_14

Posty: 18

 
Robię głównie remonty wnętrz. Jeżeli chodzi o płytki łazienkowe i dodatki do wykończenia łazienki to mogę wskazać na sklep Biblioteka Glazury w Trójmieście. Jeden z lepiej wyposażonych tego typu sklepów w Polsce. Płytki z importu, ewentualnie krajowe, sporo kolekcji. Na życzenie szybko ściągają konkretne rozwiązania. Nawet pomoc w projektowaniu łazienki jest i to niezwykle merytoryczna. Jako rzeczywisty wykonawca z dużą wiedzą jestem pod wrażeniem kwalifikacji. Działają w sieci pod tym adresem iglazura24.pl.

24vhss

Posty: 21

 
Skup się koniecznie na łączeniach płytek, bo w nich tkwi największy problem, jeżeli chodzi o szczelność.

Gosienka54

Posty: 16

 
Bardzo dobre płytki łazienkowe pochodzą z Niemiec, Hiszpanii oraz Włoch. Mam u siebie hiszpańskie płytki łazienkowe. Obecnie cenami zbytnio się nie różnią od krajowych. Branża jest dość rozwinięta i konkurencyjna.

Nikusinski23

Posty: 13

 
Wielkość płytek trzeba zawsze dobierać do przestrzeni łazienki. Zbyt małe płytki wyglądają tragicznie w dużych pomieszczeniach. Warto sobie to uświadomić przed zakupem.

Olipet56

Posty: 15